Hakkımızda



Türkiye'nin En Büyük Alışveriş ve İndirim Arama Motoru inndirim.com.tr nedir?
29 Ekim 2019'da yayın hayatına başlayan inndirim.com.tr Türkiye'nin önde gelen online satış sitelerini bir çatı altında toplayan bir indirim arama motorudur. 

Nasıl hizmet veririz?
inndirim.com.tr, online satış sitelerinin ürünlerini, arama motoru özelligi haricinde kategorilerin altında keşfetme olanağı sunar. Kullanıcılar, kategorilerin altında bulunan fiyat, beden, renk ve marka filtreleme olanaklarıyla istenilen ürüne basit ve hızlı bir şekilde ulaşabilir. Sonradan bu ürünlere tıklayan kullanıcılar asıl satış yapılan siteye yönlenerek alışveriş yapabilir.

Ödemeleri kim alır?
inndirim.com.tr'den bir ürün'e tıklanınca kullanıcımız o ürünün bulunduğu alışveriş sitesine yönlendirilir. Böylece ödeme yönlendirdiğimiz e-ticaret sitesine yapılır.

Kargo hizmetini kim sağlar?
inndirim.com.tr'den alışveriş yapıldığında ürünleri ödemeyi alan e-ticaret sitesi yollar.

Sevdiğin markaları tek noktadan takip et!
Türkiye'nin İndirim Arama Motoru inndirim.com.tr ile, sevdiğin tüm markalara tek noktadan ulaşmanın keyfine varırken, yeni markalar keşfetmenin tadını çıkar.

Aradığın ürüne tek tıkla ve en hızlı şekilde ulaş!
inndirim.com.tr’nin sihirli arama kutusuyla, dilediğin ürünü 170’ten fazla e-ticaret ve marka sitesinin ürünleri arasında tek tıkla ara; marka, fiyat ve renk filtreleriyle tarzına ve bütçene en uygun olanı seç.

Fırsat Alarmı ve takip ettiğin markalar ile alışverişin keyfine var.
Fırsat Alarmı ile beğendiğin ürün indirime girdiğinde herkesten önce haberdar ol; Takip ettiğin markalar sayesinde markaların yeni indirimli ürünlerini ve koleksiyonlarını ilk sen keşfet.

Blog'la indirimleri yakala!
Moda dünyasında olup bitenleri inndirim.com.tr Blog’un trend takipçisi editörleri ile keşfet, birbirinden değerli stil ipuçları ile tarzını yansıt.

İndirim Kuponlarıyla avantajlı alışverişin tadını çıkar.
inndirim.com.tr kullanıcılarına özel fırsatlar sunan İndirim Kuponları ile, sana özel avantajlardan yararlan.

Broşür, kampanya, kupon ve indirimlerden haberdar olabilmek için bülten aboneliğimize katılın.