İndirim Kodu/Kuponu Nedir? Hediye Çeki Ne İşe Yarar?

İndirim kuponu veya indirim kodu, online alışveriş sitelerinde sepet veya ödeme aşamasında “indirim kodu” alanına yazdığınızda alışverişinizi ek indirimle veya ücretsiz kargo ile tamamlamanızı sağlayan özel bir koddur.

İndirim kodları, alışveriş siteleri tarafından önceden tanımlanır ve geçerli olduğu süre boyunca sepet tutarı, kategori gibi şartlara uyan tüm alışverişlerde kullanılabilir. Bazı indirim kuponları, her müşteri tarafından sadece bir defa kullanılabilirken, bazıları süre boyunca birden fazla kez kullanılabilir.

Bazı kişiye özel indirim kodları, alışveriş sitesi tarafından müşterilerine ayrı ayrı e-posta ile gönderilir ve sadece o müşteri için geçerli olur. inndirim.com.tr’de ise herkes tarafından kullanılabilen indirim kodlarına yer veriyoruz.

Hediye çeki, bir indirim kodu türüdür. Hediye çekleri tüketicinin sevdiklerine hediye etmesi için kullanılır ya da alışveriş yapan müşterilere daha sonraki alışverişlerde kullanmaları için verilebilir. Mağazaların müşterilerine sonraki alışverişler için verdiği hediye çekleriyle ilgili kampanyalar da inndirim.com.tr’de.

İnndirim’li alışverişler ⁿ‿ⁿ

1 thought on “İndirim Kodu/Kuponu Nedir? Hediye Çeki Ne İşe Yarar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir